Загрузка...

Компанія New Holland Agriculture з новою лінійкою комбайнів CR

13.10.2014

Компанія New Holland Agriculture піднімає ставки на ринку збиральної техніки з новою лінійкою комбайнів CR

- Урожай у новому вимірі: кульмінація 40-річного розвитку технології Twin Rotor™.

- Технологія Twin Rotor™, система подачі матеріалу та захисту від каменів Dynamic Feed Roll™, ротори Twin Pitch, гусеничне шасі SmartTrax™ з підвіскою Terraglide™: перевірені технології, які забезпечують дедалі більшу продуктивність.

- Велика потужність, великий зерновий бункер, збільшений час автономної роботи: підвищення продуктивності сягнуло нових висот, ще до 15%!

- Комбайн CR10.90 (Tier 4B) обладнано «Дизелем року® 2014» – двигуном Cursor 16.

- Кабіна Harvest Suite™ Ultra: неперевершений рівень комфорту.

Повністю оновлені комбайни серії CR від компанії New Holland відкривають ще небачені можливості: підвищення продуктивності на дрібнозернових культурах сягає 15%, а доля пошкоджень зерна не перевищує 0,2%. Нова надзвичайно комфортабельна кабіна Harvest Suite™ Ultra має більші розміри та більшу площу засклення, ніж у попередніх моделей. Лінійку шестиклавішних комбайнів завершує модель CR10.90 – перший комбайн, який потрапляє в сегмент класу 10 у Європі. Це найпотужніший комбайн серії CR, який демонструє найвищу продуктивність серед аналогічних машин і має справді неперевершені робочі характеристики.

За словами начальника відділу зернозбиральних комбайнів Хедлі Купера, нова серія комбайнів CR - це кульмінаційна віха 40 років розвитку технології Twin Rotor™. На цих машинах використовуються найкращі зернозбиральні технології, розроблені компанією New Holland: ротори Twin Pitch із збільшеною кількістю молотильно- сепарувальних елементів, система подачі матеріалу та захисту від каменів Dynamic Feed Roll™, шасі з гумовими гусеницями SmartTrax™, підвіска Terraglide™, системи селективної каталітичної нейтралізації вихлопних газів двигуна SCR ECOBlue™ та Hi-eSCR, які у сукупності роблять машини цієї серії неперевершено ефективними у роботі. Крім того, на них встановлюється кабіна Harvest Suite™ Ultra, яка повністю змінює поняття про комфорт комбайнера. Надзвичайно високі пропускна здатність та робочі характеристики моделі CR10.90 - це абсолютно новий рівень комбайнування, що навіть перевершує ваші очікування.

Ще небачена продуктивність з перевіреними технологіями

Компанія New Holland продовжує поліпшувати та вдосконалювати свою перевірену двороторну технологію Twin Rotor, створену для високопродуктивного збору врожаю без втрат у якості зерна.

Механічна система подачі скошеної маси та захисту від каміння Dynamic Feed Roll працює на ходу, ще на порядок збільшуючи вражаючу пропускну здатність комбайнів CR. Це відбувається за рахунок прискореної та більш плавної подачі матеріалу до роторів, адже для видалення каміння не потрібно зупиняти машину.  Нові пластини подавального барабана цієї системи мають зазубрені краї і не пошкоджують хлібну масу, завдяки чому забезпечується висока якість соломи. Підвищення пропускної здатності, якості зерна та соломи вдалося реалізувати без збільшення споживаної потужності: у всіх моделей нової лінійки вона залишилася такою ж, як і у відповідних аналогів попередньої серії. 

Завдяки високоефективним роторам Twin-Pitch, що забезпечують збільшення продуктивності в умовах підвищеної вологості до 10%, комбайни CR однаково добре працюють в різних польових умовах . Просто та легко виконується переналаштування із дрібнозернових культур на кукурудзу та навпаки. Регульовані лопаті роторів нової конструкції при великій урожайності споживають менше потужності та забезпечують стабільно високу якість соломи.

Гусеничне шасі SmartTrax™ з гумовими гусеницями та підвіскою Terraglide™, яке встановлюється в базовій комплектації на моделі CR10.90 та може опційно встановлюватись на інших машинах цієї серії, гарантує прекрасну тягу та мале ущільнення ґрунту, зберігаючи ідеальну плавність ходу.

Вражаюча потужність, довга автономна робота, великий зерновий бункер: 

підвищення продуктивності до 15%!

Діапазон потужності комбайнів серії CR теж збільшився: від 449 к. с. на моделі CR7.90 до 652 к. с. на флагманській моделі CR10.90 . На двигунах п'яти моделей використовується система каталітичної нейтралізації вихлопних газів SCR ECOBlue™ власної розробки компанії New Holland, яка обмежує їх викиди до норм екологічного стандарту Tier 4A, а на флагманській моделі CR10.90 встановлено «Дизельний Двигун 2014 року» – Cursor 16 з новітньою системою цього ж типу Hi-eSCR, завдяки якій він відповідає ще більш суворим екологічним нормам Tier 4B. На цих двигунах також використовується паливна система високого тиску Common Rail, яка забезпечує точне дозування пального та прийомистість для підтримання стабільно високої продуктивності роботи машини у будь-яких польових умовах.

Високоефективна технологія ECOBlue компанії New Holland - це вражаюча економія пального, зменшення експлуатаційних витрат і збільшення й без того великого часу автономної роботи машини, забезпечуваного величезним паливним баком, місткість якого у моделях CR9.90 й CR10.90 сягає 1300 літрів. Складаний вивантажувальний шнек флагманської моделі має довжину аж 10 м, що дозволяє їй працювати з найширшими жатками й найвищими причепами.

Відрізняються великими розмірами і зернові бункери: їх місткість становить від 11500 літрів на моделі CR7.90 до 14500 літрів на  моделях CR9.90 і CR10.90. У поєднанні з величезною швидкістю вивантаження (до 142 л/с) та великим часом автономної роботи це дозволяє надзвичайно ефективно витрачати робочий час - загальна продуктивність роботи підвищується на 15%!

Кабіна Harvest Suite™ Ultra: неперевершений рівень комфорту

Нова кабіна Harvest Suite Ultra, розроблена у співпраці з нашими клієнтами, забезпечує неперевершений рівень комфорту роботи в полі. Простора кабіна, об'єм якої становить 3,7 м3, є більшою, ніж у попередніх моделей, а компонування інтер'єру повністю змінено з метою поліпшення ергономіки та комфорту. Інтуїтивно зрозумілий у користуванні новий важіль управління основними функціями CommandGrip™ враховує прикладене оператором зусилля та дозволяє з легкістю й надзвичайною точністю регулювати швидкість руху машини в полі, підлаштовуючи під поточні умови збирання врожаю. Нова консоль керування комбайном сконструйована так, ніби вона є продовженням оператора.

Широкоформатний монітор IntelliView™ IV з кольоровим сенсорним екраном діагоналлю 26,4 см, на який виводяться всі основні параметри, розташований в досяжності руки оператора. Крім того, його можна пересунути в найзручніше положення завдяки роликовому механізму кріплення.  Для операторів, які потребують максимальної інформативності, можна встановити додатковий допоміжний дисплей IntelliView.

Площа засклення кабіни також більша, ніж у попередніх моделей – вона сягає 6,3 м2. Разом з підлогою, нахиленою вниз перед лобовим склом, це забезпечує прекрасну оглядовість і пряму видимість країв жатки.

Під час довгих днів жнивної пори важливу роль має зручне сидіння для оператора. Вибір сидінь для комбайнів CR включає три варіанти різного рівня комфортності: звичайне сидіння з тканинною оббивкою, поліпшене сидіння Deluxe з тканинною оббивкою та активною вентиляцією або сидіння найвищого класу зі шкіряною оббивкою і збільшеним діапазоном регулювання висоти та автоматичним налаштуванням за вагою.

Коли ж збирання врожаю триває й уночі, у пригоді стане потужний комплект освітлення, який забезпечує чудову видимість усієї жатки та поля попереду. Ліхтар освітлення на вивантажувальному шнеку та чотири задні робочі фари дозволять працювати у темний час доби так само ефективно і точно, як і вдень.  Можливе встановлення комплектів освітлення з газорозрядними лампами високої інтенсивності (HID) або світлодіодними лампами. Фари дальнього світла у такому виконанні забезпечують видимість аж до 500 метрів попереду.

Модель

Клас

Діаметр роторів (мм)

Макс. потужність двигуна (кВт/к. с.)               ECE R120

Місткість зернового бункеру (л)

Загальна площа системи очищення під обдувом (м²)

CR7.90

7

17

449

9500/11500

5,4

CR8.80

8

17

490

11500

5,4

CR8.90

8

22

490

11500

6,5

CR9.80

9

22

517

12500

6,5

CR9.90

9

22

571

14500

6,5

CR10.90

10

22

652

14500

6,5

1 кВт = 1,359 к. с.